Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Aspöck Automotive Polska Sp. z o.o.

Przemysłowa 11

Smardzka

Kluczbork

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WLAN

  • VLAN

  • LAN

Twój zakres obowiązków

  • Konfigurowanie sieci LAN, VLAN w warunkach firmy produkcyjnej;

  • Konfigurowanie sprzętu sieciowego;

  • Wykonywanie czynności związanych z diagnozą usterek sprzętu IT, zgłaszanie napraw do firmy serwisowej;

  • Instalacja i konfiguracja stacji roboczych oraz urządzeń mobilnych;

  • Zarządzanie użytkownikami w usłudze Active directory oraz SAP;

  • Zarządzaniem użytkownikami w usłudze MS Azure;

  • Zarządzanie Systemem kontroli dostępów, alarmowego oraz CCTV;

  • Instalowanie oprogramowania na komputerach we współpracy z Działem Informatycznym w Austrii;

  • Nadzór nad sprzętem IT i stanami magazynowymi sprzętu IT.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2/C1);

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Znajomość zagadnień związanych z budową i konfiguracją sieci WLAN/VLAN/LAN;

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe);

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz otwartość na pracę w międzynarodowym zespole;

  • Znajomość środowiska Windows server;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu office oraz office365;

  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Microsoft windows;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Praca z systemem klasy SAP.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku.

  • Możliwość rozwoju wraz z aktualnym dynamicznym rozwojem firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Codziennie posiłek finansowany przez pracodawcę.

Firma Aspöck Systems GmbH powstała w Austrii w 1977 roku.

Firma Aspöck jest wiodącym w Europie producentem kompletnych systemów oświetleniowych dla wszystkich typów pojazdów z przyczepami i naczepami. Siedziba główna firmy mieści się w Peuerbach w Austrii.

Od koncepcji, aż po produkt gotowy do montażu, Aspöck opracowuje rozwiązania dotyczące oświetlenia między innymi przyczep samochodowych, przyczep, maszyn rolniczych, motoryzacyjnych, motocykli, przyczep kempingowych itp.

W Ligocie Dolnej k. Kluczborka znajduje się firma produkcyjna Aspöck Automotive dostarczająca lampy między innymi dla Volkswagena i Thule.

Aktualnie firma rozbudowuje zakład w związku z dynamicznym rozwojem i pozyskaniem wieloletnich kontraktów oraz zwiększa zatrudnienie. Dołącz do Nas i aplikuj już dziś.

Przewiń do profilu firmy