Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

HellermannTyton sp. z o.o.O firmie

  • Kotunia (pow. słupecki)

    Kotunia (pow. słupecki), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i optymalizacja pracy w dziale IT,

  • Administracja i nadzór nad siecią komputerową i sprzętem,

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz aplikacji systemowych,

  • Obsługa zamówień sprzętu IT,

  • Wspieranie użytkowników końcowych w zakresie eksploatacji sprzętu i systemów informatycznych (administracja systemem zgłoszeniowym helpdesk),

  • Konfiguracja i zarządzanie sieciami LAN/WAN, VPN i serwerami ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji,

  • Identyfikacja potencjalnych usprawnień w obszarze IT,

  • Modernizacja i wdrażanie nowych technologii w celu usprawnienia działalności przedsiębiorstwa,

  • Bieżące monitorowanie stanu bezpieczeństwa infrastruktury IT i ocena ryzyka,

  • Analiza systemu kopii bezpieczeństwa danych,

  • Inwentaryzacja zasobów sprzętowo-programowych,

  • Udział w projektach rozwojowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – Informatyka lub kierunki pokrewne,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku w dziale IT,

  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne,

  • Umiejętność koordynacji zadań w zespole,

  • Zdolności komunikacyjne i proaktywność, przejmowanie inicjatywy, dociekliwość, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Umiejętność instalacji i konfiguracji sprzętu oraz aplikacji systemowych,

  • Umiejętność planowania, utrzymywania i rozwoju infrastruktury IT,

  • Znajomość biurowych aplikacji użytkowych i systemów operacyjnych,

  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami TCP/IP oraz protokołami LAN/WAN,

  • Znajomość programów: kadrowo-płacowych, księgowych, systemów ERP, wsparcia produkcji,

  • Język angielski w stopniu zaawansowanym,

  • Mile widziana znajomość systemu SAP oraz systemów zarządzania produkcją,

  • Elastyczność, dokładność, dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej korporacji,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz benefity,

  • Możliwość rozwoju osobistego.

HellermannTyton sp. z o.o.

Pasja i chęć innowacji to nie tylko kluczowe czynniki dla rozwoju nowych produktów, to również trwały element naszej kultury przedsiębiorstwa. Czerpiąc z tej myśli Grupa HellermannTyton opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty do wiązania, mocowania, oznaczania, ochrony oraz konserwacji kabli i przewodów oraz elementów z nimi związanych. Poprzez ciągłe innowacje, prawdziwe know-how oraz najwyższą jakość połączoną z wysokim poziomem usług staliśmy się wiodącym przedsiębiorstwem w tym obszarze. Naszymi klientami w kraju i za granicą są międzynarodowe przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, dystrybucyjnej oraz OEM.

Szczególne wymagania naszych klientów to dla nas wielkie wyzwania, które nas stale motywują i dzięki którym wciąż się rozwijamy. Szukamy pracowników, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w naszych sukcesach.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, to prosimy o przesłanie dokumentów rekrutacyjnych, abyśmy mogli Państwa bliżej poznać. CV+ list motywacyjny z określeniem stanowiska, na które Państwo aplikują, prosimy przesyłać wraz z podaniem możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań dot. wynagrodzenia.

Macie Państwo dodatkowe pytania?

Wówczas prosimy o kontakt pod numerem telefonu 63 22 37 111 w godzinach od 08:00 do 16:00