Specjalista ds. IT

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. ITNumer ref.: Nr ref. ITK 01/2020

Opis stanowiska:

  • wsparcie użytkowników w codziennej pracy
  • utrzymanie aktualnej bazy wyposażenia
  • zarządzanie kontami i dostępami użytkowników
  • udział w rozwoju systemów
  • administracja serwerami Windows
  • administracja stacjami klienckimi Windows

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub równoważne doświadczenie
  • minimum 4 letnie doświadczenie w pracy w IT
  • znajomość systemów Windows (klienckich i serwerowych)
  • znajomość technologii Active Directory
  • umiejętność konfiguracji urządzeń Cisco (podstawowy switching i routing)
  • umiejętność pisania skryptów (Windows)
  • znajomość tematyki licencjonowania
  • znajomość podstaw platformy Microsoft 365
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • kreatywność, rzetelność, odpowiedzialności i punktualności
  • znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży samochodowej oraz znajomość programów Softvig

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale handlowym w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • długofalową współpracę
  • pracę w doświadczonym zespole
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy