Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

Radisson BLU KrakówO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

Mile widziane

  • Oracle

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie i utrzymanie ciągłości działania wszystkich systemów informatycznych i komunikacyjnych w Hotelach,

  • Zarządzanie infrastrukturą IT, wszystkimi elektronicznymi systemami biznesowymi, przetwarzania, przechowywania lub przekazania informacji cyfrowych w Hotelach,

  • Zarządzanie uprawnieniami i dostępami do systemów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji,

  • Administrowanie serwerami oraz sprzętem IT,

  • Uczestnictwo we wdrażaniu i migracjach systemów,

  • Współpraca z dostawcami rozwiązań i systemów IT,

  • Udział w projektach z zakresu IT, w tym w zakresie rozwoju systemów,

  • Dbanie o zgodność działania obszaru IT, w tym m.in. procedur dotyczących bezpieczeństwa systemu, zgodnie z wymogami Radisson Hotel Group,

  • Wsparcie pozostałych działów hotelu w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w zarządzaniu procesami IT, administracji systemami IT oraz licencjami,

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzętem komputerowym i sieciowym,

  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami Windows i Windows server,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole.

  • Mile widziana znajomość systemów Oracle: Opera, Micros oraz systemów teletechnicznych – centrale telefoniczne, systemy AV, kontrola dostępu,

  • Mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji Radisson BLU tuż przy Plantach, a Park Inn by Radisson w sąswiedztwie Bulwarów Wiślanych,

  • Pyszne obiady oraz aromatyczną kawę,

  • Stawiamy na rekrutację, awanse wewnętrzne i rozwijanie naszych Pracowników poprzez doświadczenie, olbrzymi know-how, wymianę wiedzy i szkolenia,

  • Atrakcyjne bonusy przysługujące Pracownikom Radisson Hotel Group.

Radisson BLU Kraków

Radisson Hotel Group jest jedną z największych i najbardziej dynamicznych grup hotelowych z ponad 1400 hotelami na całym świecie. Portfolio RHG obejmuje takie marki hotelarskie jak: Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson i prizeotel. Radisson Hotel Group zatrudnia ponad 100 000 osób na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Pracownicy Radisson Blu Hotel i Park Inn by Radisson stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości. Życzliwość, uprzejmy uśmiech, pozytywne podejście i wrodzona gościnność... Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? To stanowisko jest stworzone dla Ciebie! Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy ludzi z klasą takich jak Ty! Dołącz do nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana!