Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

Mile widziane

  • SQL

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za techniczne utrzymanie struktury informatycznej – będziesz odpowiedzialny za komputery, tablety, telefony, drukarki pracowników, ich prawidłowe działanie, problemy sprzętowe, podstawowe problemy systemowe, będziesz zajmować się podstawowym zarządzaniem siecią wewnętrzną, więc chcemy żebyś znał zasady działania sprzętu, był na bieżąco z aktualnymi nowinkami na rynku IT, a kiedy użytkownik przyjdzie z problemem „nie działa mi internet” to będziesz wiedział, że jak nie miga na karcie sieciowej lampka to znaczy, że jest wypięty. Czyli podstawowa ale praktyczna wiedza.

  • Zarządzanie systemem helpdeskowym – problem opowiedziany przez telefon a opisany w systemie ticketowym to nie ten sam problem. Użytkownicy mają trudności z nazwaniem swoich potrzeb, będziesz się zajmował translacją ich problemów na język zrozumiały dla działu IT.

  • Podstawowe Administrowanie systemami IT, m.in.: Active Directory, Systemy produkcyjne (WMS, ERP), podstawowa administracja serwerami windows i linux, zarządzanie bazami danych – wiemy, że pewnie nie masz wielkiego doświadczenia w praktycznym administrowaniu takimi systemami. Spokojnie nauczymy Cię. Liczymy jednak, że będziesz znał podstawowe pojęcia, którymi się posługujemy i rozmawiając o DNS będziesz rozumiał, że to nie to samo co DHCP, albo TCP, a na pytanie o WZ nie będziesz szukał dokumentacji na githubie. Chcielibyśmy abyś znał podstawy działania systemów handlowych lub produkcyjnych. Nic wyszukanego, podstawy, ale żeby były.

  • Tworzenie i uaktualnianie dokumentacji – dokumentujemy wszystko co istotne.

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych, przekazywanie wiedzy – rozmawiasz z pracownikami i pomagasz im.

  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych systemów – dużo zmieniamy w sposób ciągły. Wczoraj i dziś to całkiem inne problemy i całkiem inne wymagania. Pracownicy zawsze chcą ulepszać a my chcemy im w tym pomagać, bo po co robić coś, co może się stać „samo”. Rozwijamy nasze systemy i nadal będziemy je rozwijać. Możesz znaleźć swoje miejsce w tym rozwoju w zależności od preferencji i tego co nam potrzebne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie informatyczne (lub w trakcie studiów informatycznych).

  • Bycie pasjonatem szeroko pojętego IT, znajomość tego co dzieje się aktualnie w IT.

  • Efektywna organizacja czasu pracy i umiejętność ustalania priorytetów.

  • Kreatywność i komunikatywność.

  • I jeszcze raz - chcemy żebyś „lubił” IT

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość SQL.

  • Znajomość dowolnego systemu ERP (znajomość Enova +10 pkt).

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.

  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej.

  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów.

  • Bezpłatny parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Więcej informacji na: https://farmona.pl/

Przewiń do profilu firmy