Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT

  • Kraków, Mogilany (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz 7 oddziałów zlokalizowanych w południowej
    w Polsce. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Mogilany (pow. krakowski)
    ul. Myślenicka 19

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie oraz monitorowanie infrastruktury informatycznej (systemy serwerowe, macierze, sprzęt sieciowy, urządzenia komputerowe, urządzenia mobilne)
    • zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w powierzonych systemach komputerowych
    • zapewnienie pomocy technicznej oraz obsługa przychodzących zapytań i problemów związanych z systemami komputerowymi, oprogramowaniem i siecią
    • utrzymywanie wydajności, aktualności, niezawodności i pojemności powierzonych systemów komputerowych
    • zarządzanie sprzętem i licencjami oprogramowania
    • instalowanie, konfigurowanie i naprawianie sprzętu oraz oprogramowania
    • rozwiązywanie problemów technicznych z siecią LAN/WAN i innymi systemami
    • instalowanie urządzeń peryferyjnych użytkownikom
    • uczestnictwo w realizowanych wdrożeniach nowych rozwiązań informatycznych
    • opracowanie i wprowadzanie polityk bezpieczeństwa dla firewall, VPN, backup, systemu antywirusowego

    Wymagania:

    • szeroka wiedza o współczesnym rynku IT w zakresie stosowanych technologii i rozwiązań informatycznych,
    • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów z oprogramowaniem oraz sprzętowych
    • doświadczenie i biegłość w zarządzaniu oprogramowaniem serwerowym Microsoft (Windows Server, SQL Server), oraz Linux
    • znajomość środowiska Active Directory
    • umiejętność pisania skryptów w Visual Basic Script
    • dobra znajomości sieci komputerowych i protokołów sieciowych
    • samodzielność w działaniu i właściwe wyznaczanie priorytetów w realizacji zadań
    • dokładność, odpowiedzialność, samodzielność, proaktywna postawa przy realizacji zadań, dynamizm w działaniu.

    Oferujemy:

    • pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwości rozwoju w strukturach organizacji
    • niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
    za pomocą przycisku aplikuj lub kontakt telefoniczny.
    Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

    Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.