Oferta pracy

Specjalista ds. IT

MIELE TECHNIKA SP Z O OO firmie

MIELE TECHNIKA SP Z O O

Giełdowa 34

Ksawerów (pow. pabianicki)

Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

W związku z rozwojem fabryki Miele w Ksawerowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Wspieranie użytkowników wewnętrznych we wszystkich kwestiach z zakresu IT
  • Wspieranie w diagnozowaniu oraz usuwaniu awarii IT
  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego
  • Opieka nad infrastrukturą sieciową, a także nad sprzętem komputerowym i telefonicznym pracowników w firmie
  • Szkolenia współpracowników oraz nowych pracowników
  • Dokumentacja, analiza procesów biznesowych i instrukcji, ewidencja urządzeń
  • Wsparcie procesów zakupowych dot. sprzętu oraz usług IT
  • Przyjmowanie, realizacja i monitorowanie zgłoszeń Helpdesk

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne
  • Minimum 2-3-letnie doświadczenie w dziale wsparcia technicznego IT
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows (7 i 10) i Windows Server
  • Znajomość usług serwerowych: Active Directory, DNS, DHCP, Vmware
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi oraz umiejętności konfiguracji urządzeń peryferyjnych
  • Znajomości rozwiązań usług chmurowych n.p. MS Azure będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 365 w tym Power BI
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, asertywności oraz nastawienia na realizację założonych celów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych, na nowoczesnych narzędziach pomiarowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „aplikuj”

Place of work: | Type of employment: | Starting date:

Ogłoszenie archiwalne