Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT

  • Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Legnica

    Opis stanowiska

    • wsparcie techniczne dla użytkowników w zakresie używanego sprzętu i oprogramowania
    • zarządzanie uprawnieniami i kontami dostępu
    • zarządzanie dostępnymi zasobami informatycznymi
    • zapewnienie poprawności działania sprzętu i oprogramowania systemowego
    • administrowanie usługami serwerowymi
    • konfiguracja sprzętu, stanowisk roboczych
    • zarządzanie obszarem dot. licencji systemowych
    • współpraca z dostawcami zewnętrznymi

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • minimum 3 - letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • znajomość systemów operacyjnych, budowy oraz działania urządzeń informatycznych
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
    • doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność
    • doświadczenie w zakresie obsługi infrastruktury informatycznej, sprzętu i oprogramowania
    • znajomość systemów operacyjnych

     Oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię wynikową
    • możliwość rozwoju - wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.