Oferta pracy

Specjalista ds. IT

BIGRAM S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta prowadzimy projekt rekrutacyjny na stanowisko:

Specjalista ds. IT / wdrożeniowiec systemów e-commerce

Numer ref.: KK/ITM/2020/10

Nasz klient oferuje:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Pracę pełną wyzwań, przy ciekawych, ambitnych projektach,
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
• Stabilność zatrudnienia
• Prywatną opiekę medyczną (indywidualną lub rodzinną)
• Kartę zniżkową na zakupy w sklepie
• Dodatkowe benefity: pakiet MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Zakres zadań:
• prowadzenie wdrożeń związanych z system eshop,
• definiowanie zakresu projektów,
• wsparcie działami E-Shop, Marketing w zakresie analizy potrzeb, testowania funkcjonalności, systemów,
• raportowanie poszczególnych faz projektów.

Oczekiwania:
• doświadczenie przy wdrażaniu systemów e-commerce,
• umiejętności analityczne,
• dobra organizacja pracy własnej oraz innych,
• znajomość narzędzi: email marketing, marketing automation, newsletter, systemów płatności etc,
• znajomość narzędzi Google Ads, FB Bussines Manager,
• doświadczenie przy systemach raportowych.

Mile widziana znajomość:
• Elastic Search,
• PostgreSQL,
• Akamai,
• Procesy CI/CD,
• Metodyki zwinne (Scrum/Agile),

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy