Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

Bilplast S.A.

  • Obywatelska 117, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Obywatelska 117

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie użytkowników w zakresie sprzętu i oprogramowania (systemy MS Windows, MS Office, środowisko Microsoft 365, inne oprogramowanie aplikacyjne)

  • Monitoring infrastruktury fizycznej, systemów, sieci oraz zasobów IT

  • Administracja kontami użytkowników w systemach informatycznych: domena Active Directory oraz w innych aplikacjach

  • Sporządzanie i utrzymywanie dokumentacji, przygotowywanie instrukcji dla użytkowników oraz szkolenie użytkowników

  • Konfiguracja komputerów, instalacja oprogramowania systemowego i aplikacyjnego, aktualizacje oprogramowania, diagnozowanie awarii sprzętu

Nasze wymagania

  • 2- letnie praktyczne doświadczenie w podobnym obszarze zadań w zakresie pierwszej linii wsparcia użytkowników

  • Wiedza w zakresie podstaw problematyki sieci LAN/WAN, praktycznej znajomości technologii VPN

  • Znajomość podstawowych usług sieciowych - konfiguracja i administracja (DHCP, DNS, MAIL, itd.)

  • Znajomość komputerów PC, systemów Windows oraz środowiska Microsoft 365

  • Umiejętności interpersonalne i komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

  • Otwartość na nowe technologie

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy u pracodawcy, który wciąż się rozwija i zwiększa zatrudnienie

  • prace przy ciekawych projektach np. System MES, Obieg dokumentów (DMS), PRZEMYSŁ 4.0

  • dzień wolny w dniu Twoich urodzin

  • świadczenia socjalne takie jak dofinansowanie do wakacji, karty multisport czy dodatkowy zastrzyk gotówki na święta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • dodatkowy urlop