Oferta pracy

Specjalista ds. IT

iCredit Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Orla 13

Śródmieście

Łódź

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługę i eskalację zgłoszeń zgodnie z przyjętymi procedurami – IT Helpdesk;

  • Tworzenie i odblokowywanie kont, nadawanie haseł i uprawnień - domenowych oraz aplikacyjnych;

  • Odpowiedzialność za okablowanie Sieci LAN w biurach Regionalnych iCredit;

  • Tworzenie procesów i procedur IT;

  • Wsparcie informatyczne dla pracowników;

  • Współpracę z pozostałymi działami spółki;

  • Instalację, konfigurację oprogramowania, konfiguracja urządzeń zgodnie z procedurami, Konfiguracja stanowisk roboczych;

  • Monitorowanie sieci LAN.

Nasze wymagania

  • Dobrej organizacji pracy;

  • Wysoka kultura osobista i znajomości etykiety biznesowej;

  • Doświadczenie zawodowe, co najmniej 2 lata praktycznego doświadczenia w IT;

  • Myślenie analityczne oraz uporządkowana, systematyczna i staranna metoda pracy;

  • Znajomości systemów operacyjnych i aplikacji Microsoft na poziomie konfiguracji i zarządzania (Windows 7, 10, Microsoft Office 2016, 2019);

  • Znajomości Windows Active Directory, DNS, DHCP, TCP/IP,

  • Minimum podstawowej znajomości SIP/VoIP;

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Dodatkowym atutem będzie: Znajomość systemów klasy ERP i CRM, budowy sieci teleinformatycznych LAN, WAN, urządzeń sieciowych, Certyfikaty Mikrotik MTCNA, Cisco CCT, CCNA, Znajomość Fortinet

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia

  • Zdobycie cennego doświadczenia oraz możliwość realizacji własnych inicjatyw

  • Pracę w centrum Łodzi w przyjaznym kameralnym zespole

  • Benefity pracownicze (w przypadku umowy o pracę): karta sportowa oraz opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pyszną kawę i herbatę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

iCredit Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora usług pożyczkowych z obsługą w domu klienta. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 5 krajów Europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunu.

Przewiń do profilu firmy