Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "TEOFILÓW" W ŁODZIO firmie

  • Wici 1
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "TEOFILÓW" W ŁODZI

Wici 1

Łódź

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Teofilów” w Łodzi  jest największą spółdzielnią mieszkaniową w Łodzi, zarówno jeśli chodzi o powierzchnię zasobów mieszkaniowych jak i liczbę mieszkańców. Głównym przedmiotem działalności Spółdzielni jest obsługa i zarządzanie nieruchomościami na własny rachunek.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zapewnienie wsparcia użytkownikom systemu i zapewnienie jego sprawnego funkcjonowania,
  • kontrola i serwis (Software i Hardware),
  • instalacja oprogramowania standardowego i wdrażanie nowych programów informatycznych,
  • monitorowanie i analiza wdrożenia i funkcjonowania systemów informatycznych
  • zapewnienie sprawnego działania sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • optymalizacja wydajności systemu biorąc pod uwagę wymagania i specyfikę działalności firmy,
  • udział w tworzeniu instrukcji oraz przeprowadzaniu szkoleń dla użytkowników systemów,
  • przygotowanie odpowiednich raportów i sprawozdań dla przełożonych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, najlepiej kierunkowe,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z budową i bezpieczeństwem sieci komputerowych,
  • praktyczna znajomość systemów Linux (SUSE Linux i Oracle Linux) i serwerów na nich opartych (m. in. Apache, Samba, FTP, VPN),
  • znajomość zagadnień wirtualizacji,
  • znajomość systemu Windows 10 w stopniu administracyjnym oraz pakietu Office,
  • znajomość zagadnień związanych z bazami Oracle,
  • biegła znajomość języka PL/SQL,
  • język angielski w zakresie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej.

Mile widziane :

  • znajomość systemu ERP (UNISOFT),
  • znajomość programu „PŁATNIK”,
  • znajomość HTML, PHP i CSS

 Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne