Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Emerson i Asco Numatics

Asco Numatics jest światowym liderem na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej, należy do amerykańskiego koncernu Emerson, który łączy najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Grupa Emerson to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniającym innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie. Założona w 1890 r. w St. Louis, w stanie Missouri w USA, Grupa Emerson dostarcza rozwiązania w ramach pięciu segmentów biznesowych: Sterowanie procesami (Process Management), Automatyka przemysłowa (Industrial Automation), Systemy dystrybucji energii/sieci zasilające (Network Power), technologie klimatyzacyjne (Climate Technologies), oraz rozwiązania komercyjne i mieszkalne (Commercial & Residential Solutions). W roku 2013 poziom sprzedaży wyniósł 24,7 miliardów dolarów, a ponad 130 tysięcy pracowników zatrudnionych w 150 krajach, sprawia, że Emerson ma zorientowaną na klienta i wyniki kulturę, w której osiągnięcia pracowników są doceniane i nagradzane.

W Zakładzie Produkcyjnym w Łodzi oferujemy ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się produkcją elektrozaworów, siłowników i podzespołów do nich. Główny profil produkcji stanowi obróbka skrawaniem i montaż.

Więcej informacji na stronie www.asconumatics.pl

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  •  Zarządzanie i administrowanie serwerami
  •  Administrowanie bazami danych
  •  Zarządzanie, planowanie wykonywanie kopii bezpieczeństwa
  •  Implementacja architektury informatycznej
  •  Planowanie infrastruktury informatycznej
  •  Administrowanie aplikacjami
  •  Rozwiązywanie problemów i wsparcie użytkowników
  •  Zarządzanie i projektowanie stron SharePoint
  •  Wsparcie dla projektów biznesowych

Podstawowe kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu MS Windows Servers, MS SQL Servers, VMWare,CISCO, komputerowych systemów operacyjnych, PowerShell, SharePoint, LAN/WAN, TCP/IP, Active Directory
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, planowania, analizy
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe wymagania:

  • Pisemne referencje od jednego z poprzednich pracodawców (mile widziane)

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Pracę z ciekawymi aplikacjami przemysłowymi
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji
  • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników” przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy na stanowisku
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się