Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

Kawiks Sp. J.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną w branży produkcji spożywczej.
Poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom i reagowanie na awarie - rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych,
  • instalowanie i konfigurowanie sprzętu oraz oprogramowania,
  • udział we wdrożeniu systemu klasy ERP.

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe: kierunek informatyka lub pokrewne,
  • ugruntowana wiedza z zakresu administracji infrastrukturą IT, administracji serwerami, siecią LAN,
  • znajomość Active Directory,
  • znajomość relacyjnych baz danych i pisania zapytań w języku TSQL,
  • dobra znajomość MS Office,
  • znajomość Comarch XL - mile widziane,
  • programowanie C#, PHP - mile widziane,
  • znajomość urządzeń klasy UTM - mile widziane,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne