Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT - Logistyka

  • Swarzędz, Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy producentem najwyższej jakości okuć meblowych. W naszej siedzibie w Jasinie k. Swarzędza zatrudniamy ponad 400 osób, które od 25 lat pracują nad tym, żeby dostarczać klientom na całym świecie najlepsze produkty.

    W naszym nowoczesnym centrum montażowo – logistycznym posiadamy dwa w pełni zautomatyzowane Magazyny Wysokiego Składowania.

    Nasz dział IT codziennie dba o ich prawidłowe działanie od strony systemowej. Innowacyjność oraz unikalne, dopasowane do potrzeb firmy rozwiązania IT, to klucz do naszego sukcesu!

    Jeżeli masz doświadczenie w pracy w IT o podobnej specyfice (obszar logistyki) i chęć do uczenia się nowych rzeczy dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    Specjalista ds. IT
    (Logistyka, obszar Magazynu Wysokiego Składowania)

    Miejsce pracy: Jasin k. Swarzędza

    Jakie są zadania na tym stanowisku?

    • Informatyczna obsługa procesów i urządzeń w systemach logistycznych (magazyny wysokiego składowania)
    • Zarządzanie systemami, wykrywanie błędów w ich działaniu
    • Udział w optymalizacji istniejących systemów logistycznych we współpracy z ich dostawcami (SitLog, Dematic)
    • Przygotowywanie i realizacja szkoleń dla klientów wewnętrznych
    • Współpraca z innymi działami w firmie w zakresie obsługi systemów magazynowych (wsparcie techniczne i merytoryczne)

    Jakie są nasze oczekiwania?

    • Doświadczenie w pracy w IT o podobnej specyfice (obszar logistyki) / Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w obszarze IT
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację techniczną
    • Znajomość podstawowych zagadnień dot. procesów logistycznych
    • Mile widziana znajomość podstaw SAP
    • Znajomość MS Office oraz systemu Windows 10
    • Otwartość i chęć zdobywania wiedzy
    • Dokładność, skrupulatność, samodzielność
    • Komunikatywność i nastawienie na klienta wewnętrznego

    Co oferujemy?

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w trybie jednozmianowym
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Międzynarodowe środowisko pracy
    • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie w okresie wdrożenia
    • Możliwość udziału w ciekawych projektach
    • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do dojazdów i obiadów w firmowej kantynie, pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    Więcej informacji na temat stanowiska:

    Rekrutację na rzecz firmy Blum Polska Sp. z o .o. prowadzi Integra Consulting Sp. Z o.o.
    Prosimy o kierowanie wszelkich zapytań dotyczących procesu rekrutacji
    do Pani Pauliny Popławskiej-Klekotko: [email protected], + 48 885 444 449.
    Zatrudnienie bezpośrednio w firmie Blum w oparciu o umowę o pracę.
    Administratorem danych osobowych jest Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górki 7, 60-204 Poznań.
    Przewidywane kategorie odbiorców danych: kierownicy sekcji/menedżerowie działów, specjalista ds. HR Blum Polska Sp. z o.o. oraz dostawcy usług służących obsłudze procesu rekrutacji.
    Pamiętaj o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych.”
    Administratorem danych osobowych jest Blum Polska Sp. z o.o., ul. Poznańska 16, 62-020 Jasin k/Swarzędza. Przewidywane kategorie odbiorców danych: kierownicy sekcji/menedżerowie działów, specjalista ds. HR.

    Pamiętaj o załączeniu klauzuli:

    "Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora (firmę Blum Polska Sp. z o.o.) moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji."

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.