Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami operacyjnymi (Windows 7, 10, Windows Server 2008/2012);

  • Administracja sieciami internetowymi (LAN & WIFI);

  • Administrowanie i monitorowanie systemami bezpieczeństwa w celu ochrony przed potencjalnymi atakami oraz możliwościami nielegalnego dostępu do danych firmowych

  • Administracja serwerami lokalnymi

  • Zarządzanie urządzeniami IT ( komputery stacjonarne, przenośne, tablety, serwery, urządzenia do telekonferencji) zarówno poprzez software, jak i konserwację i naprawę samych urządzeń.

  • Instalacja, konfiguracja oraz codzienne wsparcie dla systemów komputerowych pracowników

  • Wyznaczanie i wdrażanie standardów bezpieczeństwa dla całej organizacji

  • Zapewnienie funkcjonowania procesu przetwarzania danych osobowych w organizacji zgodnie z przepisami i obowiązującymi regulacjami

  • Zarządzanie budżetem IT poprzez analizę zużycia sprzętu, analizę zakupów, cen, przygotowanie budżetu etc.

  • Zarządzanie współpracą z sieciami komórkowymi i sprzętem telefonicznym w firmie

  • Zarządzanie kontaktami biznesowymi z dostawcami usług IT ( rekomendacje, umowy, negocjacje)

  • Udział w globalnych i korporacyjnych projektach IT takich jak np. wdrażanie nowych rozwiązań systemowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doskonała wiedza merytoryczna z zakresu zarządzania infrastrukturą IT oraz sieciami komputerowymi

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami zdalnego dostępu

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informacji w systemach informatycznych.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Proaktywne podejście do zgłaszanych problemów

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Przyjazną i swobodną atmosferę

  • Dużą samodzielność na stanowisku pracy

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

URGO Polfa Łódź to polski oddział międzynarodowego koncernu URGO, zatrudniającego ponad 3000 pracowników na całym świecie. Mamy wieloletnieletnie doświadczenie na polskim rynku, gdzie jesteśmy właścicielem marek Laboratoria Polfa Łódź, Urgo, Alugastrin oraz wyłącznym dystrybutorem dermokosmetyków z laboratoriów: Uriage, Isdin oraz Apivita. Jesteśmy jednym z liderów na rynku medycyny estetycznej gdzie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich laboratoriów jak: Neostrata, Exuviance oraz Merz Aesthetic. Posiadamy również intesywnie się rozwijającą markę własną Retix.

Zapraszamy na https://www.urgopolfalodz.pl/kariera/ po więcej informacji

Przewiń do profilu firmy