Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

Electropoli Poland Sp. z o.o.

  • Nowa Sól

    Nowa Sól, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Windows Server

  • VMware

Mile widziane

  • Visual Studio.Net

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego

  • nadzór nad siecią komputerową i sprzętem

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz szkolenie w zakresie obsługi systemów

  • administracja procedurami związanymi z IT oraz doraźna pomoc (helpdesk)

  • udział w projektach rozwojowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne informatyczne

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • doświadczenie w zarządzaniu Microsoft Windows Server 2012

  • dobra znajomość technologii sieciowych LAN/WAN

  • znajomość zasad projektowania, realizacji, testowania i wdrażania elementów infrastruktury IT

  • znajomość narzędzi ITSM

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • dobra organizacja pracy

  • elastyczność, dyspozycyjność

  • znajomość Visual Studio.Net, SQL

To oferujemy

  • przyjazna atmosfera i kreatywny zespół

  • międzynarodowe środowisko pracy w branży motoryzacyjnej

  • atrakcyjny system wynagrodzeń z dodatkami i benefitami

  • bogaty pakiet socjalny

  • bezpłatna nauka języka obcego

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • wsparcie inicjatyw pracowniczych oraz akcji charytatywnych

  • płatny program poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Chcesz być częścią naszego zespołu i dołączyć do Electro-Teamu?

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy nowoczesne linie lakiernicze i galwaniczne o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki. Obecnie jesteśmy liderem europejskim w branży powłok ochronnych dla motoryzacji.

Przewiń do profilu firmy