Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

Total-Pack Sp. z o.o.O firmie

Total-Pack Sp. z o.o.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 72C

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

Administrowanie infrastrukturą informatyczną, zapewnienie wsparcia informatycznego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – min. średnie lub wyższe kierunkowe, również absolwenci

  • Doświadczenie w zarządzaniu Microsoft Windows 2008/2019 Server (min. Active Directory, Serwer Plików), podstawy systemu Linux;

  • Umiejętność zarządzania i konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, switche, access pointy, VPN);

  • Biegła obsługa komputera, systemów Windows 10, Microsoft Office, programów użytkowych;

  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP;

  • Znajomość Microsoft SQL server/Firebird - będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość Programów graficznych (Corel Draw) - będzie dodatkowym atutem

  • Kreatywność.

To oferujemy

  • możliwość realizacji własnych ambicji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o B2B (do wyboru)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stałą pracę od poniedziałku do piątku,

  • stałe godz. pracy 8.00 – 16.00,

  • komfortowe stanowisko pracy, wyposażone w niezbędne narzędzia: komputer i telefon komórkowy,

  • niekorporacyjną atmosferę w pracy.

Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie?

Lubisz kontakt z innymi ludźmi, a ponadto jesteś osobą dobrze zorganizowaną.

Ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Jesteśmy wiodącą Firmą w swojej branży, liderem dystrybucji opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu i logistyki. Istniejemy od 1989 r.

Przewiń do profilu firmy