Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Brökelmann Polska Sp z.o.o.

Specjalista ds. IT

Brökelmann Polska Sp z.o.o.O firmie

  • Arki Bożka 8, Opole
    Opole, opolskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Arki Bożka 8

Opole

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • PHP

  • ASP.NET

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie problemów informatycznych zgłaszanych przez użytkowników;

  • instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz wsparcie systemów wewnętrznych;

  • rozwiązywanie i nadzorowanie incydentów przekazanych do IT;

  • rozwiązywanie problemów z pogranicza sieci i sprzętu;

  • konfiguracja urządzeń aktywnych sieci;

  • obsługa awarii łącz oraz telefonii stacjonarnej oraz komórkowej;

  • nadzór nad infrastrukturą IT w Firmie i raportowanie wykonanych zadań;

  • nadzór i administrowanie nad oprogramowaniem klasy ERP (SAP);

  • nadzór i administrowanie nad oprogramowaniami użytkowymi;

  • przygotowanie sprzętu komputerowego dla nowych pracowników;

  • ocena stan technicznego sprzętu informatycznego;

  • zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników;

  • inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania;

  • dbałość o przestrzeganie przyjętych standardów informatycznych;

  • wdrażanie innowacji IT oraz rozbudowa procedur IT

  • stała współpraca z Administratorami w koncernie w Niemczech.

Nasze wymagania

  • studia wyższe (kierunek: informatyka, telekomunikacja, elektronika i pokrewne);

  • min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobra znajomość: j. niemieckiego lub j. angielskiego;

  • programowanie: HTML,PHP, ASP, SQL;

  • mile widziane szkolenia w zakresie rozwiązywania problemów i zapewniania pomocy technicznej;

  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne i nastawienie na rozwiązywanie problemów;

  • odpowiedzialność i samodzielność;

  • dbałość o szczegóły.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w międzynarodowym środowisku;

  • pracę na samodzielnym i pełnym wyzwań stanowisku pracy;

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowych struktur firmy oraz udziału w rozmaitych szkoleniach;

  • całkowite finansowanie szkolenia z języka niemieckiego, które odbywa się na terenie firmy,

  • możliwość dofinansowania studiów i studiów podyplomowych,

  • zawarcie ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach,

  • możliwość korzystania z dofinansowanych przez firmę obiadów,

  • udział w finansowanych przez firmę imprezach integracyjnych.

Tak się u nas pracuje