Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. IT

POLSKI INSTYTUT ROZWOJU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

12 000–15 000
brutto / mies.
  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie serwisem internetowym,
  • współtworzenie nowych projektów serwisowych

Nasze wymagania

  • wykształcenia średniego informatycznego lub wyższego informatycznego,
  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu i rozwijaniu serwisu www,
  • zrealizowania co najmniej 2 projektów dotyczących zakładania sklepu internetowego.

To oferujemy

  • pracę zdalną od poniedziałku do piątku,
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,
  • narzędzia niezbędne do wykonywanych zadań,
  • wypłatę od 12 000 do 15 000 zł.

O nas

Polski Instytut Rozwoju Sp. z o. o. Sp. k. - Jesteśmy innowacyjną firmą szkoleniowo-doradczą, wspierającą pracowników administracji publicznej i przedsiębiorstw w rozwoju kompetencji i kwalifikacji zawodowych. Od początku istnienia, naszym motorem do działania była pasja do tego co robimy, chęć tworzenia trendów i bycia liderem na rynku.

Organizując działania szkoleniowo-doradcze zapewniamy najwyższej klasy wiedzę oraz trenerów. Przeprowadziliśmy łącznie kilkaset szkoleń, podczas których wiedzę zdobyło kilka tysięcy osób. W cyklach szkoleniowych realizowanych m.in. na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Centrum Projektów Polska Cyfrowa, Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii wzięło udział ponad 4500 osób.

Specjalista ds. IT, opolskie