Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o.

  • Wiśniowa 6A, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wiśniowa 6A

Piaseczno

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

  • Linux

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń– wsparcie sprzętowe oraz systemowe dla naszych pracowników

  • Zakładanie kont użytkownikom oraz przydzielaniem im uprawnień do aplikacji

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w aplikacjach, systemach Windows i urządzeniach peryferyjnych (drukarki, skanery i inne urządzenia specjalistyczne)

  • Przygotowywanie komputerów dla nowych pracowników

  • Zarządzanie Active Directory

  • Wsparcie naszych placówek- zdalnie i bezpośrednio na miejscu

Nasze wymagania

  • Chęć pomocy innymi- wspierania pracowników w ich bieżących problemach 😊

  • Analityczne podejście do postawionych zadań i problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność, zaangażowanie, zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Wiedza z zakresu systemów operacyjnych Windows 10 i 11

  • Doświadczenie w modernizacji hardwarowej sprzętu komputerowego

  • Znajomość sieci LAN, WAN, Wi-Fi

  • Umiejętność naprawy drobnych awarii drukarek, skanerów, urządzeń wielofunkcyjnych

  • Znajomość Acitve Directory

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność zarządzaniem Serwerami – Windows Serwer 2019 S2D Hyper-V, RedHat – KVM i innymi

  • Obsługa baz danych SQL

  • Znajomość systemów Linux

  • Excel – tworzenie zestawień, obrabianie csv, tabele przestawne, tworzenie raportów

  • Umiejętność zarządzania telefonami IP SIP, kolejkami połączeń, portalem Office 365

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Umowa o pracę gwarantowana – szukamy kogoś do długofalowej współpracy (lub inna preferowana przez Ciebie forma zatrudnienia)

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej – każdy znajdzie to, czego potrzebuje

  • Możliwość rozwoju zawodowego – chętnie pokażemy Ci co wiemy i umiemy oraz razem z Tobą będziemy sięgać po więcej 😉

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne – żeby być lepszym, w tym co robisz

  • Program poleceń pracowniczych oraz program inicjatyw, dzięki którym możesz dostać dodatkową gratyfikację

  • Atmosfera bez napięcia, z poczuciem humoru i swobodnym stylem bycia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Praca odbywa się w systemie zmianowym (7:00-15:00, 10:00-18:00 i 13:00-21:00) oraz raz w miesiącu pełnimy dyżur sobotni w godzinach 8:00-16:00.

Centrum Medyczne Puławska to:

• polska firma o 20-letniej tradycji, świadcząca usługi kompleksowej opieki medycznej

• sieć 19 oddziałów własnych, funkcjonujących na terenie województwa mazowieckiego (Warszawa, Piaseczno, Łomianki)

• współpraca z ponad 400 placówkami podwykonawczymi zlokalizowanymi w całym kraju

• opieka nad ponad 650 tysięcy osób

• firma, która dba o 1200 pracowników i współpracowników, których zatrudnia 😊

Naszą misją jest dbanie o zdrowie naszych Pacjentów z troską, szacunkiem i pełnym zaangażowaniem.

Przewiń do profilu firmy