Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Aluplast Sp. z o.o.O firmie

  • Gołężycka 25A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Aluplast Sp. z o.o.

Gołężycka 25A

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości pracy użytkowników systemu poprzez zapewnienie wsparcia technicznego

  • zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych w obszarze wsparcia IT w przypadku awarii

  • wspieranie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych poprzez udzielenie informacji na temat systemu, instalację oraz konfigurację systemu

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie -na poziomie min. B1

  • znajomość pakietów biurowych, systemów operacyjnych Windows oraz sieci komputerowych

  • znajomość SQL

  • znajomość oprogramowania ERP ( CDN XL – Comarch dodatkowy atut)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • pikniki rodzinne

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie.

W 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Najlepszy Polski Pracodawca według Magazyn Forbes. 40% naszych Pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

W naszych zespołach łączymy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, płci, bo wierzymy w ich potencjał.

Przewiń do profilu firmy