Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

WIELKOPOLSKIE CENTRUM MEDYCZNE sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad siecią informatyczną, sprzętem komputerowym i urządzeniami peryferyjnymi pracującymi w środowisku sieciowym- pomoc użytkownikom, serwis,

  • Obsługa systemu Kontroli Dostępu do Pomieszczeń Roger,

  • Administracja kontami pocztowymi,

  • Administrowanie programami do obsługi i zarządzania Szpitala (wdrożenie zapewnia pracodawca) oraz pomoc użytkownikom.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość obsługi Active Directory,

  • Znajomość obsług technologii Vmware,

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i szukania nowych rozwiązań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Możliwość szkoleń i warsztaty,

  • System kafeteryjny MyBenefit.