Ta oferta pracy jest nieaktualna od 327 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-07-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Vakomtek S.A. została założona w 2011 roku. Mimo krótkiego okresu funkcjonowania na rynku, posiadamy sporą wiedzę i doświadczenie w branży elektromedia. Jesteśmy firmą dystrybucyjną, która od 2014 roku jest notowaną na rynku NewConnect. Główna działalność Spółki to promocja i sprzedaż akcesoriów komputerowych, urządzeń USB, elektroniki użytkowej, drobnego AGD oraz źródeł światła LED. Wśród naszych klientów przeważają znane sieci hipermarketów oraz hurtownie. W chwili obecnej w swojej ofercie posiadamy między innymi produkty takich marek jak Verbatim, SBS, Vakoss, Asus, Msonic, Xzero czy Creative. Stale podnosimy nasze standardy  i pracujemy nad dalszym rozwojem i urozmaiceniem naszego asortymentu.

    SPECJALISTA DS. IT
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem;
    • Utrzymywanie i rozwijanie infrastruktury informatycznej;
    • Administrowanie siecią wewnętrzną firmy;
    • Zapewnienie bezpieczeństwa danych firmy;
    • Diagnostyka i usuwanie problemów w działaniu sprzętu, sieci oraz oprogramowania;
    • Administrowanie stroną internetową firmy;
    • Kontakt ze wsparciem zewnętrznym systemu ERP;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: informatyka lub pokrewne;
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z infrastrukturą sieciową;
    • Podstawowa znajomość serwera Microsoft SQL Server 2012 i języka T-SQL;
    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
    • Doświadczenie w administrowaniu systemami Windows oraz Linux (Red Hat);
    • Dobra znajomość pakietu Office;
    • Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań oraz dobra organizacja pracy;

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość SAP Business One;
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu budowy stron internetowych;

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę/umowę współpracy w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • Pracę dającą możliwość rozwoju oraz awansu;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie;

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na umieszczenie podanych przeze mnie danych osobowych w bazie danych kandydatów do pracy firmy Vakomtek S.A. z siedzibą ul. Chlebowa 22, 61-003 Poznań, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem po informowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych i możliwości poprawiania ich".