Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Smithfield Foods jest firmą zatrudniająca 57 tysięcy pracowników w 11 krajach świata. Jest pionierem w zakresie wprowadzenia modelu dostarczania bezpiecznej żywności. Smithfield jest właścicielem ponad 50 znanych i rozpoznawalnych marek, co jest najlepszym świadectwem zaufania konsumentów do firmy.
    Obecnie, do oddziału w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Twoje zadania:

    • Administrowanie i wsparcie aplikacji i systemów produkcyjnych oraz biurowych,
    • Obsługa infrastruktury sieciowej: LAN, WAN, WLAN,
    • Wsparcie informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach,
    • Instalacja oraz przygotowywanie stanowisk komputerowych i konfigurację urządzeń,
    • wdrażanie nowych rozwiązań i technologii, rozwijanie bieżących systemów,
    • Koordynowanie i dokonywanie odbioru prac wdrożeniowych,
    • Opieka nad powierzonymi środkami trwałymi w zakresie IT,
    • Nadzór nad dokumentacją związaną z funkcjonowaniem działu IT,
    • Uczestniczenie w projektach centralnych IT.
    Nasze wymagania:
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z obszaru IT,
    • Dobra znajomość usług serwerowych MS Windows: Active Directory, Exchange, DHCP, DNS,
    • Zaawansowana znajomość systemu operacyjnego Windows 10 Pro, sprzętu PC oraz drukarek,
    • Podstawowa znajomość MS SQL Server,
    • Doświadczenie w konfiguracji i administracji siecią lokalną,
    • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office 2013, 2016, 365,
    • Mile widziana znajomość oprogramowania do zarządzania urządzeniami mobilnym (MDM -Mobile Device Management)
    • Sumienność, umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, bilety do kina),
    • Poznanie najnowszych technologii IT oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.

    Dołącz do nas!

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)