Specjalista ds. IT

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.04.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 23.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MM Brown Sp. z o.o.
    właściciel marki CHOCOLISSIMO, CHOCOTELEGRAM oraz Choc&Play
    jest producentem ekskluzywnych produktów czekoladowych między innymi z ręcznie robionymi pralinkami z najlepszych zakładów cukierniczych Europy.

    Najwyższej jakości czekolada adresowana zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm jest eleganckim pomysłem na niepowtarzalny prezent dla najważniejszych klientów, współpracowników i kontrahentów –

    masz okazję tworzyć ją razem z nami!
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    Do głównych zadań pracownika należeć będzie:

    • Wsparcie dla użytkowników: rozwiązywanie problemów i pomoc w użytkowaniu  sprzętu i oprogramowania.
    • Dobór, naprawa, instalacja sprzętu teleinformatycznego oraz oprogramowania.
    • Prowadzenie ewidencji użytkowników, sprzętu i oprogramowania oraz dokumentacji
    • Monitoring systemów teleinformatycznych
    • Zarządzanie siecią komputerową: konfiguracja urządzeń sieciowych, diagnostyka usterek, modernizacja i rozbudowa.
    • Zarządzanie centralą telefoniczną, alarmową i systemem monitoringu wideo.
    • Stałe poszerzanie swojej wiedzy z zakresu rozwiązań it, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań zwiększających efektywność pracy.

    Wymagania:

    • znajomość sprzętu komputerowego i oprogramowania na systemy operacyjne z rodziny Microsoft Windows (systemy operacyjne Windows – Windows 10, Microsoft Office, LibreOffice itp.)
    • terminowość, odpowiedzialność, umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań oraz zdolność do wymiany doświadczeń
    • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację i rozumienie dokumentacji technicznej.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie
      w oparciu o umowę
      o pracę
    • członkostwo
      w Gangu Chocolissimo
    • szkolenia wewnętrzne
    • szkolenia zewnętrzne
    • atrakcyjne warunki ubezpieczenia zdrowotnego
    • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
    • praca
      w międzynarodowym przyjaznym środowisku
    • wydarzenia integracyjne
    • bilety do teatru
      w atrakcyjnych cenach
    • dodatkowy system premiowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.