Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

PROMISON sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników w zakresie pomocy z komputerami i aplikacjami.

  • Proste prace administracyjne w zakresie rekonfiguracji połączeń sieciowych.

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem usług IT w lokalnym biurze w tym w szczególności: nadzór nad pracą sieci wi-fi w lokalnym biurze, nadzór nad pracą usług systemu wydruku, nadzór nad pracą urządzeń fizycznych IT i kontrola ich stanu.

  • Konserwacja sprzętu IT w tym komputerów osobistych.

  • Konfiguracja wstępna i przygotowanie do wydania komputerów osobistych i urządzeń mobilnych.

  • Współpraca z administratorami II-giej linii wsparcia.

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów Windows 10

  • Umiejętność rozwiązywania problemów z usługami systemowymi Windows.

  • Elementarna znajomość usług Windows Server

  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie rozwiązywania problemów aplikacyjnych.

  • Podstawowa umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych

  • Umiejętność pracy z ludźmi, wyrozumiałość i obycie z problemami technicznymi użytkowników.

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji IT i komunikatów systemowych.

  • Prawo jazdy kat. B. (okazjonalne, sporadyczne wyjazdy do klientów, max. 1-2 razy w miesiącu)

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej.

  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku.

  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie i szybki awans na stanowiska administratorów IT.

  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy.

  • Elastyczne formy zatrudnienia.

  • Dofinansowanie: do karty Multisport, do nauki języka, do prywatnej opieki medycznej.

O nas

Jesteśmy firmą w Grupie Kapitałowej o całkowicie polskim kapitale. Grupa Kapitałowa jest jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Grupa Kapitałowa zatrudnia ponad 2100 osób w 15 oddziałach w Polsce: m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Olsztynie, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach, Białymstoku, Krakowie, Tarnowie, Rzeszowie i Zielonej Górze a także za granicą: w Malezji, Tajwanie, Danii, Niemczech oraz USA.

Pracownicy Grupy Kapitałowej to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.