Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT

  • Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy produkcyjno-handlowej, mieszczącej się w segmencie przedsiębiorstw średnich, która jest liderem polskiego rynku w swojej kategorii, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)
KO/Specjalista ds. IT/ Suchy Las/ WRO/ML
Zakres obowiązków:
  • Sprawowanie nadzoru nad:
    • prawidłową pracą urządzeń sieciowych LAN/WAN
    • prawidłową pracą oraz zarządzaniem serwerami i jednostkami klienckimi (monitoring sprzętu i oprogramowania)
    • prawidłową pracą urządzeń peryferyjnych
    • prawidłowym działaniem systemu zarządzania, backupu i monitoringu.
      oraz
    • diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych oraz informatycznych zgłaszanych przez użytkowników
    • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie IT
    • udział w pracach projektowych z zakresu IT
    • monitorowanie infrastruktury oraz proponowanie ewentualnych usprawnień,
    • wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemu ERP - kontakt z dostawcami usług w zakresie ERP
    • instalacja i konfiguracja aplikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe kierunkowe z zakresu IT lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i poznawania nowych technologii
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Praktyczna znajomość:
    • podstaw administracji systemami operacyjnymi Windows w tym Windows Serwer
    • bezpieczeństwa sieci
    • zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP
    • zagadnień związanych z zarządzaniem sieciami komputerowymi
    • nowoczesnych systemów IT
    • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
    • doświadczenie w pracy z CDN XL będzie dodatkowym atutem
  •  Komunikatywność
  •  Odpowiedzialność i rzetelność
Klient oferuje:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju i zdobywanie wiedzy z zakresu systemów IT
Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o aplikowanie poprzez przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się