Oferta pracy

Specjalista ds. IT (systemy produkcyjne)

Blum Polska Sp. z o.o.

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie użytkowników produkcji w rozwiązywaniu codziennych problemów/ incydentów/ reqestów systemowych - praca w systemie jednozmianowym

  • Zarządzanie sprzętem IT (drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych, komputery i terminale produkcyjne) w obszarze produkcji - m.in.: zamawianie, konfiguracja, serwis, troubleshooting)

  • Zarządzanie backup’em Tech PC

  • Bieżące wsparcie użytkowników produkcji w rozwiązywaniu codziennych problemów/ incydentów/ reqestów systemowych

  • Zarządzanie konfiguracją użytkowników i urządzeń w systemach produkcyjnych

  • Bieżące współpraca z działem IT oraz II linią wsparcia w centrali w Austrii

  • Udział w projektach i wdrożeniach np. wdrożenie SAP MM/PP, wdrożenie nowych maszyn produkcyjnych

  • Wsparcie, rozwój i aktualizacje MES (Systemu Realizacji Produkcji)

  • Bieżące wsparcie, zamawianie i instalacja komputerów dla Automatyków z działu Utrzymania Ruchu

  • Nadzór i konfiguracja stanowisk pomiarowych na produkcji

Nasze wymagania

  • Znajomość i rozumienie specyfiki procesów produkcyjnych - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - w dziale IT lub po "stronie produkcji"

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w stopniu min. średniozaawansowanym (warunek konieczny)

  • Podstawowa znajomość SAP MM/PP (mile widziane)

  • Dobra organizacja pracy własnej, ustalania priorytetów

  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym i różnorodnym zespole

  • Gotowość do nauki, zgłębiania technicznej i specjalistycznej wiedzy

  • Dociekliwość, skrupulatność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Zgrany, wspierający i samodzielny zespół, który chętnie dzieli się wiedzą

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie mocno zorientowanej na pracownika i jego potrzeby

  • Pracę w systemie jednozmianowym (pon-pt)

  • Elastyczny czas pracy i „krótsze piątki”

  • Pracę na najnowszym oprogramowaniu i wysokojakościowych narzędziach

  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach

  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • Dofinansowanie obiadów w kantynie

  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe na życie

  • Kompleksową prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną

  • Gabinet lekarski i fizjoterapeutyczny na terenie firmy

  • Możliwość uczestnictwa w kursie języka angielskiego lub niemieckiego w pełni finansowanego przez firmę

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Rabaty na firmowe produkty

  • Masz szczególne pasje lub umiejętności? Daj nam o nich znać – może uda nam się zaproponować Ci udział w ciekawych inicjatywach wewnętrznych zbieżnych z Twoimi oczekiwaniami?

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie obiadów na kantynie

Jesteśmy producentem najwyższej jakości okuć meblowych. W naszym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Jasinie k. Swarzędza zatrudniamy ponad 500 osób, które od 30 lat pracują nad tym, żeby dostarczać klientom na całym świecie najlepsze produkty. Aktualnie wraz z rozbudową naszego zakładu o nową halę produkcyjną, rozbudowujemy także nasz dział IT.

Czym zajmuje się zespół IT w naszej firmie?

Codziennie dba o zapewnienie ciągłości kluczowych procesów m.in. w obszarze produkcji. To jednak nie wszystko... Przed nami w najbliższym czasie takie projekty jak: wdrożenie SAP MM/PP, uczestnictwo w projekcie rozwoju obecnego oraz przyszłego parku maszynowego, a także rozbudowa automatycznego magazynu wysokiego składowania.

www.blum.pl

Przewiń do profilu firmy