Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Animex Foods Sp. z o. o. sp.k. Oddział w EłkuO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Smithfield Foods jest firmą zatrudniającą 57 tysięcy pracowników w 11 krajach świata. Jest pionierem w zakresie wprowadzenia modelu dostarczania bezpiecznej żywności.

Obecnie do oddziału w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin i Ełk

Twoje zadania:

  • Administrowanie i wsparcie aplikacji i systemów produkcyjnych oraz biurowych,
  • Obsługa infrastruktury sieciowej: LAN, WAN, WLAN,
  • Wsparcie informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach,
  • Instalacja oraz przygotowywanie stanowisk komputerowych i konfigurację urządzeń,
  • wdrażanie nowych rozwiązań i technologii, rozwijanie bieżących systemów,
  • Koordynowanie i dokonywanie odbioru prac wdrożeniowych,
  • Opieka nad powierzonymi środkami trwałymi w zakresie IT,
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z funkcjonowaniem działu IT,
  • Uczestniczenie w projektach centralnych IT.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z obszaru IT,
  • Dobra znajomość usług serwerowych MS Windows,
  • Doświadczenie w konfiguracji i administracji siecią lokalną,
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office 2010,2013,365,
  • Sumienność, umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, karty prezentowe),
  • Poznanie najnowszych technologii IT oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.

Dołącz do nas!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy