Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT – Unilever

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 05.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedział wynagrodzenia jest sumą podstawy i maksymalnej premii.

    Zarządzamy działami sprzedaży dla Unilever, Danone, Żywiec Zdrój, KraftHeinz, Bonduelle, mBank. Mamy 16 lat doświadczenia, jesteśmy liderem branży, zatrudniamy ponad 1.000 PH na umowę o pracę, docieramy do 80.000 sklepów w całej Polsce.

    Praca u nas zapewni Ci udział w programie rozwojowym – zainwestuj w swoje kompetencje!

    opisopis

    Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla firmy Unilever Polska, producenta marek Knorr, Lipton, Hellmann's poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. IT

    Będziesz odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych i ekspozycyjnych, a także obsługę klientów z rynku detalicznego. Na starcie zostaniesz objęty programem wdrożeniowym oraz otrzymasz gotową trasówkę z bazą klientów.

    Miejsce pracy: Katowice
    przedział wynagrodzenia jest sumą podstawy i maksymalnej premii

    Obowiązki:

    • Wsparcie użytkowników, administracja systemami IT, rozwiązywanie problemów softwarowych i hardwarowych
    • Instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania
    • Przygotowywanie sprzętu do pracy (instalacja, konfiguracja), szkolenie użytkowników
    • Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem i rozwojem infrastruktury informatycznej
    • Wsparcie działu IT przy wszelkich pracach

    Oczekujemy:

    • Znajomości systemów Windows 7,8 i 10, Windows Server oraz Active Directory
    • Znajomości aplikacji biurowych
    • Wiedzy z zakresu sprzętu sieciowego oraz telefonii IP
    • Wiedzy z zakresu IT Service Management (Incydenty, Requesty, Remedy itp.)
    • Dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo mile widziana znajomość SAP GUI
    • Atutem będzie znajomość zagadnień ITIL
    • Zdolności interpersonalnych i umiejętności pracy w zespole
    • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Elastyczności czasu pracy i miejsca (dwie lokalizacje w Katowicach)

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pakiet medyczny Luxmed
    • dofinansowanie karnetu sportowego
    • możliwość inicjowania i realizowania samodzielnych projektów, rozwój i zdobycie cennego doświadczenia
    • możliwość pracy zdalnej

    Oferujemy:

    umowa
    o pracę
    atrakcyjne
    wynagrodzenie
    niezbędne narzędzia
    pracy

    pakiet medyczny
    Luxmed
    dofinansowanie
    karnetu sportowego
    możliwość inicjowania i realizowania samodzielnych projektów, rozwój i zdobycie cennego doświadczenia

    możliwość pracy zdalnej

    Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."