Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT w Dziale Marketingu

TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. IT w Dziale Marketingu, która odpowiadać będzie za bezpośrednie wsparcie techniczne całego zespołu, instalacje i konfiguracje sprzętu, oprogramowania, systemu CRM, a także sieci. W ramach zakresu obowiązków Specjalista ds. IT odpowiadać będzie także za wdrażanie rozwiązań służących bezpieczeństwu danych, za wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i dobór usług teleinformatycznych oraz realizację wszelkich prac z zakresu IT.

Nasze wymagania

Specjalista ds. IT musi posiadać wykształcenie o profilu informatycznym oraz rozległą wiedzę z zakresu systemów operacyjnych, serwerowych, CRM, sieci LAN. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się samodyscypliną, umiejętnością zarządzania, samodzielnością, komunikatywnością, dyspozycyjnością. Ważnym atutem jest także posiadanie prawa jazdy i samochodu.

• Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy

• Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio

• Podstawowa znajomość php i mysql

• Znajomość HTML5, CSS3, WordPress

• Znajomość JavaScript, AJAX, jQuery

• Sprawne administrowanie stronami www.

• Znajomość standardów i problematyki kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami

• Znajomość zasad usability, SEO

• Podstawowa znajomość DTP

• Dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)

Mile widziane

  • Praca na narzędziach do analiz baz danych

  • Dobra znajomość Ms Excel

  • Znajomość bieżących trendów w projektowaniu

  • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby: stron WWW i aplikacji mobilnych

  • Opracowywanie koncepcji wizualnej i funkcjonalnej na podstawie określonej specyfikacji

  • Tworzenie interfejsów oraz grafiki na potrzeby kreacji reklamowych: bannery internetowe, mailingi, Landing Page etc.

  • Projektowanie materiałów reklamowo – promocyjnych typu BTL/POS, layoutów prasowych

To oferujemy

  • Stabilne i elastyczne warunki zatrudnienia

  • Pyszną kawę

  • Przyjazną atmosferę i współpracę w zgranym zespole

  • Stałe wynagrodzenie

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości

TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI to firma z ponad 20-letnim dorobkiem doświadczeń – od lat jesteśmy skuteczną w działaniu, rozpoznawalną i docenioną marką na pomorskim rynku nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy

Złóż swoją aplikację już teraz!

Jesteś osobą ambitną, masz pasje lub posiadasz umiejętności, którymi chcesz nas zainteresować ? - wyślij do nas swoją aplikację!