Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Enprom Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Enprom Sp. z o.o.

Taneczna 18C

Warszawa

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

Opis stanowiska:

  • Wsparcie użytkowników – pierwsza i druga linia wsparcia technicznego
  • Przygotowanie do pracy sprzętu teleinformatycznego
  • Obsługa systemów informatycznych w zakresie przyznanych uprawnień
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania biurowego i biznesowego
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
  • Udział w projektach prowadzonych przez Dział IT
  • Bieżące wsparcie organizacyjne Działu IT

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe o kierunku Informatyka)
  • Doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze min. 2 lata
  • Umiejętność diagnozowana i usuwania podstawowych awarii sprzętu komputerowego użytkownika końcowego
  • Znajomość konfiguracji i funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN
  • Znajomość systemu Windows, aplikacji biurowych oraz rozwiązań chmurowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów
  • Umiejętność rozwiązywania praktycznych problemów sprzętowych i programowych
  • Umiejętność współpracy, wysokiej kultury osobistej, rzetelność
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Benefity

  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy