Oferta pracy

Specjalista ds. IT

AuchanO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN/WAN

  • TCP/IP

  • routing

  • switching

Mile widziane

  • Active Directory

  • DNS

  • DHCP

  • GPO

  • VMWare

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników systemów IT,

  • Wsparcie i pomoc techniczną dla użytkowników biznesowych oraz kontrola bieżącej pracy aplikacji biznesowych i systemów,

  • Współpraca z kolejnymi liniami wsparcia,

  • Utrzymanie oraz bieżące ewidencjonowanie stanu infrastruktury IT,

  • Udział w projektach biznesowych, IT oraz współpraca ze Specjalistami ds. Informatyki w regionie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (preferowane kierunki techniczne i informatyczne),

  • Gotowość do obsługi punktów kontaktu w ramach strefy oraz regionu IT,

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód),

  • Podstawowa znajomość głównych technologii sieciowych – LAN/WAN, TCP/IP, routing, switching,

  • Podstawowa znajomość systemów z rodziny Windows Serwer 2008 do 2019,

  • Znajomość pakietów biurowych (Microsoft, Google),

  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows,

  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, łatwość uczenia się,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji.

  • Doświadczenie w przedsiębiorstwie sektora RETAIL lub na podobnym w dużej organizacji będzie dużą zaletą

  • Znajomość zagadnień związanych z AD, DNS, DHCP, GPO, VMWare

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura jest oparta na pasji do dobrego jedzenia i produktów godnych zaufania.

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw w zakresie planowania, wdrażania, optymalizacji i monitorowania procesów.

  • Umożliwimy Ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Ubezpieczenie medyczne i na życie.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet opieki medycznej

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • karta Multisport

  • Super Rabat

  • dofinansowanie do posiłków