Specjalista ds. IT

ALAB laboratoria Sp z o.o.

  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Stępińska 22/30

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne usług świadczonych na rzecz Klientów firmy,

  • instalacja i konfiguracja urządzeń,

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów Klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • utrzymanie systemów informatycznych całej Grupy ALAB,

  • obsługa infrastruktury i platform teleinformatycznych w rozproszonej infrastrukturze IT (ponad 500 jednostek terenowych w Polsce),

  • sporządzanie raportów oraz procedur i dokumentacji,

  • obsługa systemów task’owych (GLPi, OTRS)

  • integracja najnowszych światowych technologii w zakresie infrastruktury aparatury medycznej (Abbott, Roche, Siemens).

Nasze wymagania

  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych z funkcjonowaniem rozproszonej infrastruktury IT,

  • znajomość baz danych opartych o SQL,

  • znajomość serwerowych systemów z rodziny Linux i powłoki bash,

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • wielozadaniowość i bardzo dobre zarządzanie czasem pracy,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu w zmiennym środowisku biznesowym,

  • pozytywne nastawienie do świata i ludzi,

Mile widziane

  • znajomość systemu Centrum firmy Marcel S.A.

  • znajomość języków PHP, Python

  • mile widziane będzie doświadczenie w branży laboratoryjnej lub medycznej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji)

  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań,

  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności,

  • kartę Multisport,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin,

  • pracę w fajnym i zgranym Zespole,

  • możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • Niezbędne narzędzia pracy

Grupa ALAB to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy