Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. IT

Eiffage Polska SerwisO firmie

6 000–10 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows

  • Hyper-V

  • Dell

  • Extreme Networks

  • Fortinet

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemów klienckich i serwerowych z rodziny MS Windows
  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie stacji roboczych oraz laptopów działających w środowisku Windows
  • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi Android, iPhone
  • Instalacja i zarządzanie serwerami MS Windows 2019
  • Zarządzanie sieciami LAN i WLAN
  • Zakup nowego sprzętu, konserwacja i zgłaszanie napraw gwarancyjnych
  • Inwentaryzacja sprzętu oraz oprogramowania, nadzór nad zgodnością z posiadanymi licencjami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze IT (w roli wsparcia użytkowników)
  • Znajomości technologii wirtualizacji a w szczególności MS Hyper-V
  • Znajomości usług Active Directory
  • Doświadczenie z technologiami Microsoft Sharepoint i O365 to będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie nie tylko rozumienia dokumentacji technicznej, ale również prowadzenia rozmów technicznych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Otwartość na naukę i zmiany
  • Dobra organizacja pracy
  • Współpraca w grupie
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjną i interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)
  • Szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji

Specjalista ds. IT, Warszawa