Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. IT

PZ GOODMAN Doradztwo PersonalneO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, europejskiego lidera w branży opakowaniowej, oferującego wysokiej jakości usługi i produkty, poszukuję kompetentnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa południowa

Tryb pracy: Hybrydowy

Główne zadania: I i II linia wsparcia dla pracowników Spółki oraz udział we wdrażaniu systemów informatycznych

Technologie u pracodawcy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zasobami IT w spółce (administrowanymi w zagranicznej centrali)
  • I i II linia wsparcia dla pracowników
  • Utrzymanie kont użytkowników w Microsoft Active Directory
  • Rekomendowanie zakupu sprzętu oraz oprogramowania
  • Instalacja oraz nadzór nad sprzętem oraz oprogramowaniem
  • Nadzór nad lokalną infrastrukturą sieciową (administrowaną w zagranicznej centrali)
  • Administrowanie lokalnym systemem kopii zapasowych
  • Współtworzenie oraz odpowiedzialność za wdrożenie zasad bezpieczeństwa w środowisku IT
  • Dbałość o bezpieczeństwo danych przechowywanych w infrastrukturze IT
  • Przygotowanie dokumentacji i dbałość o jej zgodność
  • Współpraca z działem IT w centrali oraz z dostawcami zewnętrznymi

Wymagania pracodawcy

  • Doskonała znajomość aktualnych systemów operacyjnych Microsoft Windows i aplikacji Microsoft Office
  • Wiedza merytoryczna i praktyczna w zakresie infrastruktury IT oraz sieci komputerowych
  • Min. 2 lata praktycznego doświadczenia w zakresie wsparcia IT
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoki poziom komunikacji pisemnej i werbalnej

Pracodawca oferuje

  • Pracę w jednej z czołowych, europejskich firm z branży opakowaniowej
  • Zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę, pakiet socjalny
  • Odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Rozwój poprzez różnorodność zadań
  • Dynamikę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w poniższy przycisk aplikowania.

PZ GOODMAN Doradztwo Personalne

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja na rynku pracy sprawia, że pozyskanie najlepszych pracowników o odpowiednich predyspozycjach i doświadczeniu jest procesem coraz bardziej skomplikowanym i czasochłonnym.

Naszym zasadniczym celem – jako firmy oferującej usługi z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników – jest znalezienie idealnego kandydata, którego wiedza, doświadczenie, profil psychologiczny i motywacja będą predysponowały go do wykonywania zadań stawianych przez pracodawcę.

Konsultanci naszej firmy – dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, wysokim kwalifikacjom i bardzo dobrej znajomości poszczególnych branż – gwarantują usługi najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Specjalista ds. IT, Warszawa