Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Tumieszkamy w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • bezpośrednie wsparcie techniczne klienta wewnętrznego w obszarze IT
    • instalacja oraz konfiguracja oprogramowania w środowisku Windows, samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów,
    • opieka nad sprzętem komputerowym i peryferiami
    • czynny udział we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych
    • tworzenie i utrzymanie dokumentacji

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego, preferowane w obszarze IT
    • kilkuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z utrzymaniem
      zasobów IT
    • doświadczenie w zarządzniu serwerami i macierzami (SAN)
    • doświadczenia w zarządzaniu produkcyjnymi systemami pocztowymi (Postfix, Exchange/Exchange Online)
    • zaawansowanej znajomość Active Directory
    • znajomość PowerShell
    • umiejętności zarządzania zasobem komputerowym
    • inwentaryzacja oraz nadzór nad sprzętem i oprogramowaniem
    • pracy na systemie ticketowania/rejestracji zgłoszeń w 3ciej linii wsparcia
    • zaawansowanej znajomości zagadnień sieciowych

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów
    • pakiet prywatnej opieki medycznej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Klikając przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez ZZN Sp. z. o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Komitetu Obrony Robotników 48, 02-146 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niniejszej rekrutacji, a jeżeli wyrazisz na to odrębną zgodę również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Twoje dane w zakresie imion i nazwiska, daty urodzenia, adresu zamieszkania i do korespondencji, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa, a ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Ich podanie z wyjątkiem numeru telefonu oraz adresu e-mail nie wpływa na wzięcie udziału w rekrutacji, więc jeśli nie chcesz abyśmy przetwarzali takie dane nie zamieszczaj ich w swoim zgłoszeniu. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia niniejszej rekrutacji, a jeżeli wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres kolejnych 6 miesięcy. Twoje dane możemy przekazać podmiotom, które świadczą nam usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz administrowanie systemami informatycznymi, a ponadto kancelariom prawnym. Masz prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W zakresie w jakim przetwarzanie będzie odbywać się na podstawie Twojej zgody masz prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy przed cofnięciem zgody. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W razie pytań możesz skontaktować się z nami pod adresem [email protected] lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych, Panem Piotrem Zabrzyjewskim, pod adresem [email protected]