Specjalista ds. IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cześć! Jesteśmy Oney

    Właśnie teraz szukamy Super Specjalisty do naszego Zespołu IT, który wykazuje ponadprzeciętne zainteresowania z zakresu systemów operacyjnych, komputerów, urządzeń mobilnych i sieci komputerowych, a także potrafi diagnozować problemy związane z infrastrukturą IT oraz wyszukiwać i wdrażać rozwiązania.

    Miejsce pracy: Warszawa

    To możesz mieć:

    • Umowę o pracę
    • Odpowiedzialne zadania i programy rozwojowe
    • Fajną atmosferę na co dzień
    • Ludzi wokół siebie, na których zawsze możesz liczyć
    • Biurko na 10 piętrze z widokiem na Warszawę
    • Przełożonych, którzy obdarzą Cię zaufaniem

    Twoje kompetencje:

    • Min. 1 rok doświadczenia w rozwiązywaniu problemów technicznych z zasobami komputerowymi firmy
    • Podstawowa znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych
    • Podstawowa znajomość Active Directory
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z bazami danych np. MS Access
    • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows
    • Znajomość systemów z rodziny Linux będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość rozwiązań z zakresu Office365 oraz Azure
    • Podstawowa znajomość konfiguracji usług chmurowych Microsoft Office będzie dodatkowym atutem
    • Profesjonalne podejście do użytkownika, zarówno w kanale telefonicznym, jak i w kontakcie bezpośrednim
    • Komunikatywność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B

    Twoje benefity:

    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta sportowa
    • Dofinansowanie wypoczynku
    • Dodatkowa kasa przed świętami
    • Biuro w centrum miasta