Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Bowil Biotech Sp. z o.o.O firmie

Bowil Biotech Sp. z o.o.

Skandynawska 7

Władysławowo

Bowil Biotech sp. z o.o. - jest jedną z najnowocześniejszych fabryk bionanocelulozy na świecie, wybudowaną zgodnie ze standardami farmaceutycznego GMP. W 2015 roku Bowil został zwycięzcą konkursu - "Przemysłowa Inwestycja Roku 2014" w kategorii "Innowacyjna Inwestycja Roku" - organizowanym przez Tereny Inwestycyjne oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu informatycznym
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku

Obowiązki:

  • Pełnienie funkcji administratora systemu informatycznego,
  • Instalacja i administrowanie oprogramowaniem systemowym, użytkowym, antywirusowym,
  • Administracja serwerami w sieci lokalnej, hostingiem oraz domenami,
  • Prowadzenie działań mających na celu optymalne wykorzystanie systemu komputerowego,
  • Zapewnienie ciągłości działania systemu - nieprzerwanej, stabilnej, poprawnej i bezpiecznej pracy serwera, wszystkich urządzeń komputerowych i programów,
  • Wykonanie drobnych napraw (wymiana podzespołów) oraz przekazywanie sprzętu - podzespołów do serwisu i jego odbiór,
  • Świadczenie usług doradczych poprzez udział w pracach związanych z zakupami sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, rozbudową infrastruktury teleinformatycznej,
  • Cykliczne tworzenie kopii zapasowych serwerów, baz danych, zasobów sieciowych, danych użytkowników,
  • Analiza wymagań użytkowników dotyczących wprowadzania zmian w użytkowanych systemach informatycznych,
  • Utrzymywanie systemu komputerowego w stanie sprawności,
  • Konfiguracja stacji roboczych i oprogramowania systemowego na nich zainstalowanego,
  • Utrzymanie sprzętu komputerowego w stanie sprawnym poprzez okresowe konserwacje, testy i monitorowanie jego wyeksploatowania,
  • Instalowanie lub współudział w instalacji każdego nowego oprogramowania dostarczonego Zleceniodawcy przez inne firmy,
  • Ochrona przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci publicznej poprzez wdrożenie fizycznych lub logicznych zabezpieczeń chroniących przed nieuprawnionym dostępem,
  • Wykonywanie innych czynności niezbędnych do prawidłowego działania systemu teleinformatycznego.
  • Współpraca z firmą odpowiedzialną za udostępnianie łączy serwisowych (maszyny produkcyjne) oraz z firmą odpowiedzialną za projektowanie ii walidację systemu informatycznego
  • Obsługa centrali Libra
  • Obsługa/nadzór nad programem RCP
Zapewniamy:
  • Rozwijającą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Współpracę z międzynarodową firmą z branży wyrobów medyczny o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy