Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Captor Therapeutics S.A.O firmie

Captor Therapeutics S.A.

Duńska 11

Wrocław

Specjalista ds. ITNumer ref.: ref.no.: 2021.01.0001

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziale wsparcia technicznego IT – w tym staże, praktyki;
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, preferowany profil informatyczny;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;
  • Dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz podstawowych elementów konfiguracji;
  • Praktyczna znajomość systemu MS Windows;
  • Praktyczna znajomość systemu Linux;
  • Praktyczna znajomość usługi MS Active Directory;
  • Praktyczna znajomość urządzeń Mikrotik;
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi;
  • Umiejętności interpersonalne (komunikacja, otwartość, empatia);
  • Dobra organizacja własnej pracy.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie infrastrukturą LAN/WAN, Wi-Fi;
  • Wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych – związanych z aplikacjami, systemami oraz sprzętem komputerowym;
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego;
  • Przekazywanie sprzętu IT użytkownikom i prowadzenie archiwum protokołów przekazania sprzętu komputerowego;
  • Weryfikacja lokalizacji sprzętu komputerowego, relokacja i porządkowanie okablowania strukturalnego przy stanowisku pracy użytkownika;
  • Pomoc w korzystaniu z urządzeń multimedialnych i wideokonferencyjnych;
  • Zarządzanie i obsługa urządzeń drukujących.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji Captor Therapeutics S.A. (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy