Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

CENTROZŁOM WROCŁAW S.A.O firmie

  • Robotnicza 16, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

CENTROZŁOM WROCŁAW S.A.

Robotnicza 16

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie użytkowników,

  • Utrzymanie ciągłości pracy infrastruktury IT,

  • Monitorowanie prawidłowości funkcjonowania urządzeń oraz systemów informatycznych i rozwiązywanie problemów sieciowych i sprzętowych,

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji,

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług IT w szczególności z Centralnym Ośrodkiem Przetwarzania Informacji KGHM Polska Miedź S.A.

  • Współpraca z IOD w zakresie przestrzegania Polityki Bezpieczeństwa Informacji,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie o profilu informatycznym,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Zdolność samodzielnego organizowania pracy i jej priorytetyzowania,

  • Umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą,

  • Chęć nauki i rozwoju,

  • Umiejętność diagnozy, naprawy i konfiguracji urządzeń komputerowych i peryferyjnych, oraz rozwiązywania problemów,

  • Znajomość protokołów TCP/IP i sieci komputerowych,

  • Windows Server, AD, DNS, DHCP,

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość zagadnień wirtualizacji, a w szczególności vSphere,

  • Znajomość protokołów TCP/IP i sieci komputerowych: LAN, WLAN na poziomie CCNA,

  • Umiejętność pisania skryptów (PowerShell, bash).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu w pracę,

  • system szkoleń i doskonalenia posiadanych umiejętności zawodowych,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość pracy w firmie należącej do liderów w branży,

  • bogaty pakiet socjalny, karta Multisport, abonament medyczny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

CENTROZŁOM WROCŁAW S.A., wchodzący w skład Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. IT.

Przewiń do profilu firmy