Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. IT

Pneumat System Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie, rozwój i rozwiązywanie problemów w aplikacji Dynamics 365 Sales,
  • współpraca z partnerem biznesowym odpowiedzialnym za system CRM,
  • koordynowanie zgłoszeń na platformie ticketowej, ustalanie priorytetów, komunikacja z użytkownikami,
  • współpraca z działem handlowym nad poprawnością przebiegu procesów biznesowych,
  • testy nowych rozwiązań i funkcjonalności w systemach CRM i ERP,
  • dbanie o ciągłość integracji pomiędzy systemami ERP i CRM,
  • konfiguracja użytkowników w Office 365, Dynamics i Navision,
  • wsparcie użytkowników w ramach II linii Helpdesk,
  • okazjonalne przygotowanie sprzętu IT dla pracowników,
  • utrzymanie dobrych relacji z operatorami – kontakt odnośnie ofert na Internet, telefonię stacjonarną i komórkową,
  • prowadzenie dokumentacji, tworzenie instrukcji, szkolenie użytkowników

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie jako pracownik I linii wsparcia,
  • wykształcenie techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość: Microsoft 365, Pakiet Office, Windows 10
  • Dobra znajomość: Microsoft Dynamics 365 Sales lub innego systemu CRM
  • Podstawowa znajomość: zagadnień sieciowych: WiFi, LAN, TCP/IP, DHCP, DNS oraz Sprzętu IT: laptopy, drukarki, monitory, skanery
  • język angielski pozwalający na swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
  • chęć rozwoju, komunikatywność, odpowiedzialność

Mile widziane

  • Znajomość: 3CX, Eset, Rozwiązań MDM, Exchange, AD, GPO,
  • prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację w mowie i piśmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Pneumat System Sp. z o.o.

Twoja następna firma to:

Pneumat System Spółka z o.o., której największym atutem są:

• Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca

• Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – 42 lat doświadczenia, ponad 160 pracowników

• Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników

• Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy

• Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli

w karierze zawodowej

• Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań

Specjalista ds. IT, Wrocław