Oferta pracy

Specjalista ds. IT

MASK AUTHORITY sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MASK AUTHORITY sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Excel

  • Windows Server

  • Microsoft 365

  • Active Directory

  • MSSQL

  • MySQL

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne IT w codziennych czynnościach pracowników

  • Przygotowywanie dostępów IT dla pracowników firmy

  • Administrowanie siecią IT

  • Wsparcie w wyborze oraz zakupie sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych

  • Instalacja, konfiguracja i diagnostyka komputerów zgodnie z zapotrzebowaniem organizacji

  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem IT (pracujących stacjonarnie i zdalnie)

  • Obsługa lokalnej sieci komputerowej oraz serwerowni

  • Rekomendowanie rozwiązań informatycznych pracownikom

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w branży IT

  • Umiejętność rozwiązywania problemów komputerowych i sieciowych

  • Umiejętność posługiwania się środowiskiem Microsoft Windows 10 (instalacja, konfiguracja, diagnostyka, naprawa)

  • Wiedza z zakresu instalacji i konfiguracji pakietu Office

  • Znajomość zagadnień sieciowych: LAN, WLAN, VLAN

  • Wiedza na temat funkcjonowania oraz konfiguracji Active Directory

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym- wymóg konieczny

  • Znajomość usług Microsoft Office 365

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kartę sportową

  • Opiekę medyczną

  • Możliwość rozwoju i szkoleń

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Mask Authority Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się inwestycją typu greenfield. Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. Skupiamy się na tym by sprostać najwyższym standardom w klasie ISO, dlatego produkcja odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu w pomieszczeniach typu clean room.

Przewiń do profilu firmy