Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Schumacher Packaging Sp. z o.oO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie systemami operacyjnymi Windows Server i Linux/Unix w szczególności CentOS

  • administrowanie serwerami aplikacyjnymi, szukanie błędów aplikacji na podstawie logów, bieżące rozwiązywanie problemów

  • zarządzanie infrastrukturą sieciową Cisco

  • projektowanie oraz wykonywanie instalacji sieciowych

  • rozwiązywanie zaawansowanych problemów natury informatycznej oraz technicznej

  • konfiguracja oraz zarządzanie urządzeniami IOT

  • utrzymywanie oraz aktualizacja programów kadrowo-płacowych

  • zarządzanie oraz konfiguracja urządzeń iOS

  • instruktaż, szkolenie i pomoc użytkownikom w zakresie eksploatacji systemów informatycznych i urządzeń komputerowych

  • nadzór nad sprawnym działaniem systemów informatycznych

  • wdrażanie oprogramowania oraz nowych rozwiązań IT

  • obsługa centrali telefonicznej

Nasze wymagania

  • znajomość j. niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację z działem IT w Niemczech

  • min trzy letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego specjalisty lub pokrewnym w firmie produkcyjnej

  • dobra znajomość systemów Linux oraz Windows

  • znajomość usług katalogowych LDAP/Active Directory

  • znajomość obsługi SCCM

  • znajomość technik wirtualizacyjnych VMware

  • znajomość warstw sieciowych

  • znajomość instalacji teletechnicznych i ich wykonywania

  • praktyczna znajomość podstawowych protokołów sieciowych

  • gotowość do pełnienia dyżurów (również w weekendy) oraz elastyczność

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie / umowa o pracę

  • szkolenia i dofinansowane kursy językowe

  • upominki jubileuszowe i okazjonalne

  • świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci

  • kartę Multisport i bilety do kina

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

Schumacher Packaging Sp. z o.o

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby do działu IT: Specjalista ds. IT

Przewiń do profilu firmy