Specjalista ds. IT

Organique Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • plac Strzelecki 20
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 7 lip 2020
  • Pełny etat
  • Specjalista

Organique Sp. z o.o. Sp.k.

plac Strzelecki 20

Wrocław

Firma ORGANIQUE Sp. z o.o. Sp.k. to jedna z wiodących firm branży kosmetycznej działająca na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Naszą inspiracją jest natura. Oferujemy szeroką gamę naturalnych produktów kosmetycznych, dbając o bogactwo ich składu oraz wysoką jakość. Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku od ponad 15 lat. Tworzymy kosmetyki z pasją. Dzięki stawianiu sobie nowych, ambitnych celów, rozwijamy się dynamicznie. Jako pracodawca staramy się zapewnić pracownikom możliwości rozwoju, atrakcyjne warunki finansowe, dbając o komfort pracy i jej stabilność.

Twoje zadania:

  • konfiguracja i administracja fizycznymi serwerami w dwóch lokalizacjach,
  • konfiguracja i administracja systemami CentOS oraz Windows Server,
  • wsparcie IT dla pracowników oraz punktów sprzedaży,
  • wsparcie IT dla e-commerce,
  • utrzymanie ciągłości działania i rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem systemów IT,
  • zarządzanie konfiguracją i uprawnieniami w systemie ERP,
  • zarządzanie flotą IT,
  • administrowanie usługami DHCP, DNS, AD,
  • konfiguracja i utrzymanie sieci LAN (MikroTik, Ubiquiti),
  • zarządzanie usługami hostingowymi oraz serwerem pocztowym,
  • prowadzenie projektów informatycznych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki informatyczne),
  • doświadczenie w administracji systemami Linux oraz Windows Server,
  • doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu siecią LAN i WLAN,
  • doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu fizycznymi serwerami,
  • znajomość zagadnień LAN, WAN, WLAN, VPN, AD, DHCP, DNS,
  • dobra znajomość systemu Windows 7 i 10,
  • komunikatywność,
  • umiejętność samoorganizacji czasu pracy.

Mile widziane:

  • znajomość systemu VENDO ERP,
  • znajomość programu PC-Market,
  • znajomość urządzeń MikroTik,
  • znajomość Prestashop.

Oferujemy:

  • możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach projektów,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju w młodym zespole,
  • dogodną lokalizację w centrum Wrocławia
  • zestaw narzędzi niezbędnych do pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy