Oferta pracy

Specjalista ds. IT

IT POMOC sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Żeromskiego 62
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

IT POMOC sp. z o.o.

Żeromskiego 62

Wrocław

Spółka IT POMOC jest producentem i dostawcą oprogramowania do zarządzania wierzytelnościami EasyCollect. Stawiamy na bezpieczeństwo informacji w odniesieniu do wszystkich realizowanych przez nas usług, co potwierdza otrzymany w tym roku certyfikat ISO 27001:2013.

W związku z rozwojem aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje:

  • zapewnienie wsparcia informatycznego dla użytkowników wewnętrznych oraz klientów IT Pomoc szczególnie w zakresie oprogramowania EasyCollect,
  • testowanie aplikacji do zarządzania wierzytelnościami,
  • dbanie o stabilność i bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej, aktualność procedur i dokumentacji.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. IT/administratora sieci/systemów/baz danych lub pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows/Linux,
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi,
  • znajomość języka SQL oraz arkusza kalkulacyjnego EXCEL / Calc.,
  • niekaralność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z bazami danych PostgreSQL,
  • dużym atutem będzie umiejętność pisania skryptów, znajomość języka Delphi/FPC, JS czy znajomość procesu testowania aplikacji.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie i niezbędne narzędzia pracy w zgranym zespole specjalistów,
  • nauczymy Cię nowych technologii oraz korzystania z nich w realnych scenariuszach,
  • nie musisz stać w korkach czy wstawać skoro świt – możesz pracować zdalnie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy