Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

vidaXL Logistics Services Sp. z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie lokalnej infrastruktury IT (komputery/laptopy, drukarki, telefony komórkowe, sieć LAN/ WiFi) w zakresie instalacji, konfiguracji, monitoringu, obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej oraz inwentaryzacji;

  • Administrowanie Active Directory: resetowanie haseł, nadawanie dostępów

  • Praca na pierwszej linii wsparcia IT

  • Kompleksowa realizacja zadań zapewniająca sprawne funkcjonowanie magazynu

  • Konfigurowanie infrastruktury sieciowej

  • Wsparcie i zarządzanie licencjami oprogramowania

  • Rejestrowanie nowych użytkowników oraz urządzeń w bazie zasobów informatycznych

  • Pierwsza linia wsparcia technicznego dla lokalnych użytkowników

  • Zdalne wsparcie użytkowników zdalnych lub pracujących w innych lokalizacjach

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji procesowej

  • Instaluj, testuj i aktualizuj różne aplikacje biurowe

  • Odpowiedzialny za umieszczanie nowego sprzętu i instalowanie miejsc pracy

  • Odpowiedzialny za lokalną inwentaryzację i przechowywanie sprzętu

  • Zarządzanie naszą bazą CMDB i aktualizowanie jej

  • Żądanie i przetwarzanie RMA

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia, jako specjalista IT

  • Znajomość środowiska Windows 10 oraz Microsoft Office,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny

  • Wiedza z zakresu sieci LAN, WLAN

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży logistycznej lub produkcyjnej,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów.

  • Znajomość języka angielskiego mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację warunek konieczny

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 1

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń dodatkowych: współfinansowanie dojazdów do pracy, ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę lekarską,

  • Możliwość współudziału w budowaniu nowej organizacji i udział w nowych projektach,

  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

vidaXL to dynamiczna, międzynarodowa firma, która ceni ambitne i ciekawe świata osoby i oferuje im możliwości rozwoju. Jeżeli chcesz stać się częścią międzynarodowej organizacji, która właśnie otwiera centrum logistyczne i poszukujesz dynamicznego środowiska pracy – nie wahaj się – APLIKUJ!

Nasza międzynarodowa kultura z pewnością łączy takie cechy jak: ambicja, satysfakcja z pracy oraz optymalne wykorzystywanie możliwości

Przewiń do profilu firmy