Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT – Wsparcie Systemów Biznesowych

  • Wieliczka, Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma OTCF S.A. - właściciel marek 4F, 4Faces , Outhorn - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji. Jeśli Twoje motto to "wszystko jest możliwe", chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Być może to właśnie Ciebie szukamy!

    Miejsce pracy: Kraków, Wieliczka

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała okazję aktywnie uczestniczyć w ustanawianiu wewnętrznych procesów oraz standardów, jak i wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych.

    Obowiązki:

    • Wsparcie aplikacji i systemów biznesowych (2. linia) w tym:
      o rozwiązywanie problemów technicznych w istniejącym portfolio aplikacji
      o wsparcie pierwszej linii HelpDesk oraz zespołu wdrożeń w rozwiązywaniu złożonych problemów
    • wsparcie techniczne dotyczące funkcjonowania systemów dla użytkowników biznesowych
    • wsparcie developerów w realizacji zmian systemowych (analiza i przygotowanie specyfikacji, udział w testach)
    • optymalizacja procesów i wdrażanie rozwiązań systemowych
    • tworzenie bazy wiedzy, w tym dokumentacji wdrażanych zmian w systemach IT oraz procesach biznesowych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku: 2. linia wsparcia, dział wsparcia systemów biznesowych
    • doświadczenia we wsparciu i rozwoju systemów biznesowych
    • bardzo dobrej znajomości MS Office
    • podstawowej znajomości SQL (MS SQL)
    • podstawowej znajomości języka UML/BPMN
    • znajomości zasad pracy na systemie ticketowym
    • doświadczenia we wsparciu przynajmniej jednego obszaru biznesowego: księgowość i finanse, PLM, zarządzanie magazynami, sprzedaż, logistyka, produkcja, kadry.
    • doświadczenia we współpracy z zespołem programistów oraz zewnętrznymi dostawcami
    • umiejętności analizy problemów i nowych rozwiązań systemowych, w tym przygotowanie dokumentacji technicznej dla zespołu programistów
    • doświadczenia w organizacji testów wewnętrznych IT i UAT (w tym umiejętność przygotowania scenariuszy testowych)
    • umiejętności organizowania i prowadzenia spotkań z klientem wewnętrznym oraz współpracującymi dostawcami
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • komunikatywności i umiejętności interpersonalnych
    • dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności priorytetyzacji zadań
    • samodzielności w realizacji zadań
    • wysokiej kultury osobistej

    Mile widziane:

    • znajomość metodyk zarządzania projektami (np. Agile)
    • znajomość kilku systemów biznesowych z obszarów: PLM, Przygotowanie i design produktu, Zarządzanie magazynami, Zatowarowanie sklepów, Sprzedaż i obsługa POS, Logistyka i transport, księgowość, finanse, kadry
    • znajomość systemu ERP Microsoft Dynamics 365

    Oferujemy:

    Pakiet Multisport Plus
    Prywatna opieka medyczna
    Karta zniżkowa na nasze produkty
    Siłownia w biurze
    Zajęcia sportowe w biurze
    Świeże owoce w kuchniach
    Joga
    Treningi biegowe z wykwalifikowanymi trenerami
    Boks
    Paczki świąteczne
    Ubezpieczenia grupowe
    Udział w imprezach integracyjnych

    Zapoznałem się z Polityką informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dla kandydatów do pracy w OTCF S.A dostępną pod adresem http://www.otcf.pl/_userfiles/uploads/polityka_informacyjna-kandydaci_do_pracy.pdf .

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w wyżej wymienionych celach przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.