Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. IT (wsparcie użytkowników)

AuchanO firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN/WAN

  • TCP/IP

  • routing

  • switching

Mile widziane

  • Active Directory

  • DNS

  • DHCP

  • GPO

  • VMWare

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników systemów IT,
  • Wsparcie i pomoc techniczną dla użytkowników biznesowych oraz kontrola bieżącej pracy aplikacji biznesowych i systemów,
  • Współpraca z kolejnymi liniami wsparcia,
  • Utrzymanie oraz bieżące ewidencjonowanie stanu infrastruktury IT,
  • Udział w projektach biznesowych, IT oraz współpraca ze Specjalistami ds. Informatyki w regionie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (preferowane kierunki techniczne i informatyczne),
  • Gotowość do obsługi punktów kontaktu w ramach strefy oraz regionu IT,
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód),
  • Podstawowa znajomość głównych technologii sieciowych – LAN/WAN, TCP/IP, routing, switching,
  • Podstawowa znajomość systemów z rodziny Windows Serwer 2008 do 2019,
  • Znajomość pakietów biurowych (Microsoft, Google),
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows,
  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, łatwość uczenia się,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji.

  • Doświadczenie w przedsiębiorstwie sektora RETAIL lub na podobnym w dużej organizacji będzie dużą zaletą
  • Znajomość zagadnień związanych z AD, DNS, DHCP, GPO, VMWare

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura jest oparta na pasji do dobrego jedzenia i produktów godnych zaufania.
  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw w zakresie planowania, wdrażania, optymalizacji i monitorowania procesów.
  • Umożliwimy Ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Ubezpieczenie medyczne i na życie.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet opieki medycznej
  • wolontariat w godzinach pracy
  • akcjonariat pracowniczy
  • karta Multisport
  • Super Rabat
  • dofinansowanie do posiłków

Specjalista ds. IT (wsparcie użytkowników), Olsztyn